Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są rozwiązaniem łączącym w sobie piękno klasycznych osłon, nowoczesność współczesnych trendów aranżacyjnych, oraz funkcjonalność w postaci doskonałej ochrony przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. Żaluzje drewniane dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać wersje odpowiadające im pod kątem estetyki aranżacji wnętrz.

Żaluzje drewniane występują w szerokościach lamel 25 mm. i 50 mm. i bardzo bogatej gamie kolorystycznej.


Swoją niepowtarzalność żaluzje drewniane zawdzięczają przede wszystkim unikatowym układom słojów na powierzchni każdej lameli. Żaluzje drewniane wyróżniają się przede wszystkim efektownym wyglądem i są dodatkiem aranżacyjnym na który decyduje się coraz więcej osób. Zróżnicowana kolorystyka oraz specyficzne nasycenie naturalnego materiału barwami sprawia że są wspaniałym dodatkiem do różnych wnętrz.

Żaluzje o szerokości lamel 50 mm. ze względu na swój okazały rozmiar wiele osób porównuje do mebli. Bardzo skutecznie wypełniają całe okno lub wnęki okienne. Większy rozmiar lameli bardziej podkreśla naturalne piękno surowca z którego zostały wykonane.

Przy planowaniu montażu tego typu osłon okiennych należy pamiętać o tym, że nie powinny one zostać zainstalowane w pomieszczeniach narażonych na wysoki poziom wilgotności, jak kuchnia, czy łazienka, tu doskonale sprawdzą się nasze żaluzje bambusowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także żaluzje plisowane.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż. Zapraszamy do kontaktu: Warszawa tel. 605 615 441