Rolety dzień - noc

Efektowne rolety dzień noc są chętnie wybierane do wszelkich wnętrz, sypialni, kuchni, czy pokoju dziennego. Jest to atrakcyjna alternatywa dla zwykłych rolet, ponieważ system ten bazuje nie tylko na płynnym opuszczaniu i podnoszeniu materiału, ale również na przysłanianiu, lub odsłanianiu dowolnej ilości powierzchni szyb, w różnym stopniu, dlatego swoją konstrukcją przypominają połączenie rolet i żaluzji.
Działanie rolety dzień noc jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału w poziome pasy (przezroczyste i kryjące) rozwijającego się podwójnie.
Rolety dzień noc są dostępne w bardzo bogatej gamie kolorów tkanin i osprzętu, można je dopasować indywidualnie do wnętrza.

Możliwe wykonanie w wersji w kasetach z prowadnicami na skrzydła okienne, lub jako rolety wolnowiszące (ścienne) nawet o dużych gabarytach, zwijane w kasetach, lub bez.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.
Ceny rolet dzień noc.
Przykład, roleta w kasecie aluminiowej, wymiar 60x125 cm, pasuje na popularnej wielkości skrzydło okienne, cena : 112 zł. (wersja podstawowa). Zawiera VAT, nie zawiera wartości montażu - uzależniona od ilości całości zamówienia.