Rolety w kasetach z prowadnicami - rolety na zamówienie

Rolety w których materiał jest osłonięty i zwija się w kasetę aluminiową (lub z PCV). Tkanina porusza się w płaskich prowadnicach, co zapobiega kołysaniu się materiału przy uchylonym oknie, oraz zapobiega przenikaniu światła do pomieszczenia. Mechanizm łańcuszkowy samoblokujący pozwala łatwo i wygodnie zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości bez dodatkowego blokowania. W naszej Warszawskiej siedzibie produkujemy także rolety na zamówienie.

Roleta jest montowana do skrzydła okiennego, na listwach przyszybowych. Cała roletka po zamontowaniu staje się integralną częścią okna.

W ofercie tkaniny w wielu kolorach i wzorach, o różnym stopniu przenikania światła. Ogromny wybór.
Ponad 300 tkanin do wyboru!
Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorach: biały, brąz, złoty dąb, jasny dąb, orzech, mahoń, wiśnia, srebrna anoda.

Rolety wykonujemy na konkretny wymiar, na zamówienie każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu Warszawa tel. 605 615 441


Inną odmianą są rolety w kasetach przestrzennych.

Tkanina jest opuszczana w prowadnicach przestrzennych, nie płaskich, a wysuniętych o 1 cm. przed krawędź listwy przyszybowej okna.
System nie zmniejsza światła szyby, zatrzymuje przenikanie światła.
Montaż jest bezinwazyjny, żaden element nie wymaga przykręcania do ram okiennych.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.


Cena rolet : 80 zł. za sztukę - przykład dla wymiaru 60x125 cm. na popularnej wielkości skrzydło okienne (wersja podstawowa), roleta w kasecie aluminiowej. Cena zawiera VAT, nie zawiera ceny montażu - wartość uzależniona od ilości całości zamówienia.