Żaluzje drewniane

żaluzje drewniane na wymiar

Żaluzje drewniane są rozwiązaniem łączącym w sobie piękno klasycznych osłon, nowoczesność współczesnych trendów aranżacyjnych, oraz funkcjonalność w postaci doskonałej ochrony przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. Żaluzje drewniane dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać wersje odpowiadające im pod kątem estetyki aranżacji wnętrz.

Żaluzje drewniane na wymiar, z montażem

Żaluzje drewniane występują w szerokościach lamel 25mm. i 50 mm. w bardzo bogatej gamie kolorystycznej,

Produkujemy żaluzje drewniane na wymiar z montażem u klienta.
Oferujemy je w atrakcyjnych cenach.

Możliwe mocowania bezinwazyjne, bez wiercenia w oknie.

żaluzje drewniane na wymiar w warszawie montaż

Żaluzje drewniane ze względu na swój okazały wygląd wiele osób porównuje do mebli. Bardzo skutecznie wypełniają całe okno lub wnęki okienne. Większy rozmiar lameli bardziej podkreśla naturalne piękno surowca z którego zostały wykonane.
Przy planowaniu montażu tego typu osłon okiennych należy pamiętać o tym, że nie powinny one zostać zainstalowane w pomieszczeniach narażonych na wysoki poziom wilgotności np. w łazience, tu doskonale sprawdzą się nasze żaluzje bambusowe.

Możemy wykonać orientacyjną wycenę poprzez e-mail: kontakt

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

żaluzje drewniane warszawa
żaluzje drewniane na wymiar realizacja Sulejówek

Żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25 mm

żaluzje drewniane 25 mm montaż

Żaluzje – lamele szer. 25 mm. montowane są zazwyczaj do okien – do poszczególnych skrzydeł okiennych, przy szybie.

Żaluzje 25mm standardowo wyposażane są w prowadzenie boczne

Żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 50 mm

żaluzje drewniane 50 mm montaż

Żaluzje – lamele szer. 50 mm. montowane są z reguły do ściany, lub sufitu – nad całym otworem okiennym.

Powyżej żaluzja z opcjonalnymi taśmami – drabinka tasiemkowa

Żaluzje drewniane z lamelami szer. 25 mm

kliknij aby powiększyć zdjęcie:

  • Żaluzje wykonujemy na wymiar.
  • Wyposażone są w maskownicę rynny górnej (która zawiera w sobie mechanizm) dopasowaną do lamel żaluzji. Maskownica mocowana magnetycznie do rynny górnej, można ją łatwo zdjąć np. w trakcie czyszczenia i bez problemów założyć z powrotem.
  • Żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25 mm. posiadają mechanizm zmiany kąta lamel za pomocą długiego pokrętła drewnianego.
  • Element – wyjście mechanizmu pokrętła jest metalowy, a nie plastikowy jak w wielu przypadkach, także nie grozi ryzyko ukręcenia w trakcie użytkowania.
  • Bardzo dobra jakość i trwałość.

Kolory żaluzji drewnianych

Z wzornikami przyjeżdżamy do klientów, aby umożliwić dobór rzeczywiście w miejscu montażu żaluzji.

żaluzje drewniane na wymiar w warszawie montaż
żaluzje drewniane na wymiar lamele 50 mm sulejówek

Zamów żaluzje drewniane z montażem:

1. Wykonamy wstępną wycenę poprzez e-mail

2. Umów się – przyjedziemy z wzornikami na konsultację, dokładny pomiar, dobór szczegółów i od razu przyjmiemy zamówienie.

3. Po wykonaniu zamówionych żaluzji przyjedziemy na montaż, po uprzednim umówieniu terminu.

Żaluzje drewniane bezinwazyjne

Jeżeli jest taka potrzeba wykonamy i zamontujemy żaluzje drewniane również w wersji montowanej bezinwazyjnie.

Zazwyczaj są to żaluzje z lamelami o szerokości 25 mm, ze względu na użytkowanie możliwy szeroki kąt otwarcia okna, oraz brak kolizji, z żaluzją zamontowaną na skrzydle okna, przy obracaniu klamki okiennej.

Żaluzje mocuje się na krawędzi skrzydeł okiennych i drzwiowych, za pomocą solidnych mocowań zakręcanych jak malutkie imadło na krawędzi skrzydła okiennego. Nie ma obaw o przesuwanie, spadanie z miejsca zamontowania.

Żaluzje montowane bezinwazyjnie, podobnie jak wszystkie inne, również mogą być wyposażone w prowadzenie boczne – żyłkę, lub linkę zamocowaną pionowo na bocznych krawędziach żaluzji, dzięki temu żaluzje nie kołyszą się przy otwieraniu i uchylaniu okien.

Żaluzje drewniane Warszawa – produkcja na wymiar z montażem u klienta

Żaluzje drewniane producent Warszawa i okoliczne miejscowości.

Jeśli szukasz stylowego i eleganckiego sposobu na ochronę swojego domu lub biura przed słońcem, to żaluzje drewniane na wymiar są idealnym rozwiązaniem. Teraz możesz mieć je w bogatej palecie kolorów, które dopasują się do Twojego stylu i upodobań.

Wykonane z naturalnego drewna, żaluzje drewniane robione na wymiar są odporne na uszkodzenia i trwałe, co zapewnia Ci długoletnie korzystanie z nich.

Dostępna w bogatej palecie kolorów, żaluzje drewniane pozwalają na stworzenie pięknego i naturalnego wyglądu Twojego wnętrza. Możesz wybrać między klasycznymi odcieniami drewna, takimi jak ciepły orzech, naturalny dąb czy ciemny mahoń, lub bardziej odważnymi kolorami, takimi jak biel, czy różne odcienie szarego.

Produkujemy żaluzje drewniane na wymiar, tak żeby zawsze były idealnie dopasowane, dzięki czemu wyglądają jeszcze atrakcyjniej i są bardziej praktyczne w użytkowaniu.

Żaluzje drewniane wykonujemy w dwóch szerokościach lamel:

  • Lamele o szerokości 25 mm. Takie żaluzje, o mniejszych gabarytach zazwyczaj instalowane są do poszczególnych skrzydeł okiennych – w świetle szyby.
  • Lamele o szerokości 50mm. Zazwyczaj powstają z nich żaluzje o większych gabarytach, montowane nad otworem okiennym do ściany, lub sufitu.

Decydując się na nasze żaluzje drewniane, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości wykonania. Żaluzje są odporne na działanie promieni UV, co zapobiega blaknięciu koloru i utrzymaniu ich estetycznego wyglądu na długi czas.

Żaluzje drewniane pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pokoju, dzięki czemu można kontrolować temperaturę i chronić meble przed blaknięciem.

Ponadto, żaluzje drewniane są skutecznym sposobem na ochronę prywatności, dzięki specjalnemu systemowi regulacji kąta żaluzji.

Zapewniamy montaż naszych żaluzji drewnianych. Nie musisz się niczym przejmować zamówienie po prostu zostanie wykonane i zamontowane. Produkujemy żaluzje drewniane dla terenu Warszawy oraz Sulejówka, Józefowa, Otwocka i okolic, zachęcamy do kontaktu.

Ciesz się eleganckim wyglądem swojego wnętrza oraz funkcjonalnością, którą zapewniają nasze żaluzje drewniane wykonane na wymiar!

Kliknij aby powiększyć zdjęcia:

Przyjeżdżamy do klienta – Warszawa, Józefów, Sulejówek, okoliczne miejscowości, dokonujemy pomiarów, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wyprodukowaniu zamówienia przyjeżdżamy na montaż. Usługi wysokiej jakości.