Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są rozwiązaniem łączącym w sobie piękno klasycznych osłon, nowoczesność współczesnych trendów aranżacyjnych, oraz funkcjonalność w postaci doskonałej ochrony przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. Żaluzje drewniane dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać wersje odpowiadające im pod kątem estetyki aranżacji wnętrz.

Żaluzje drewniane występują w szerokościach lamel 25mm. i 50 mm. w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, wykonujemy na wymiar.
Oferujemy je w atrakcyjnych cenach.

Możliwe mocowania bezinwazyjne, bez wiercenia w oknie.

Żaluzje drewniane ze względu na swój okazały wygląd wiele osób porównuje do mebli. Bardzo skutecznie wypełniają całe okno lub wnęki okienne. Większy rozmiar lameli bardziej podkreśla naturalne piękno surowca z którego zostały wykonane.
Przy planowaniu montażu tego typu osłon okiennych należy pamiętać o tym, że nie powinny one zostać zainstalowane w pomieszczeniach narażonych na wysoki poziom wilgotności np. w łazience, tu doskonale sprawdzą się nasze żaluzje bambusowe.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Przyjeżdżamy do klienta – Warszawa, Józefów, Sulejówek, okoliczne miejscowości, dokonujemy pomiarów, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wyprodukowaniu zamówienia przyjeżdżamy na montaż. Usługi wysokiej jakości.