MOSKITIERY WARSZAWA

Moskitiery okienne ramkowe, na wymiar (siatki przeciw owadom). Proste, klasyczne i najlepsze zabezpieczenie przeciw wszelkim owadom w naszych domach. Otwierając okna nie musimy się obawiać że nam wlecą komary czy muchy do domu.
Moskitiera nadaje się do montażu w niemal wszystkich systemach stolarki okiennej. Produkujemy moskitiery okienne na wymiar. Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

Skuteczny sposób mocowania ramki moskitiery do okna na pełnym jej obwodzie jest bezinwazyjny - bez naruszania ramy okiennej. Całość sprawia że wstawiona moskitiera podwyższa funkcjonalność okna. Nie ogranicza widoczności i jest spójną częścią okna.
Moskitiera ramkowa to najlepszy sposób zabezpieczenia domu przed owadami i pyłkami drzew.

W ofercie moskitier okiennych również specjalna siatka przeciwpyłkowa.
Moskitiera wykonana jest z aluminiowej ramki dostępnej w wielu kolorach, w której naciągnięta jest siatka z włókna szklanego lub na życzenie ze stali nierdzewnej.

Kolory ramki: biały, brązowy, szary antracyt, oraz drewnopodobne: złoty dąb, mahoń, orzech, winchester, dąb bagienny.
Kolory siatki: czarna lub popielata.


Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Zostaw swój numer - oddzwonimy.
Wykonujemy moskitiery w bardzo atrakcyjnych cenach, Warszawa i okoliczne miejscowości. Zapytaj [kontakt] lub umów się - przyjedziemy.
Moskitiery Warszawa, moskitiery okienne i drzwiowe, sprawdź nas.

W naszej ofercie również
rolety na zamówienie, na wymiar.