Plisy Warszawa i okolice – Plisy okienne na wymiar

 Plisy okienne, znane też jako rolety plisowane, lub żaluzje plisowane, cechuje bardzo atrakcyjny wygląd i duża funkcjonalność.

Plisy wykonujemy na wymiar i montujemy u naszych klientów z Warszawy i okolic.

Zapewniamy ogromną ilość materiałów do wyboru, oraz wiele wersji kolorystycznych osprzętu. Bardzo dobra jakość.

Plisy otwierane i zamykane niezależnie, równocześnie od dołu i od góry

plisy okienne warszawa
plisy okienne na wymiar warszawa

Plisy okienne można dostosować specjalnie do konkretnego wnętrza, w zależności od potrzeb i stopnia zaciemnienia.

Plisy produkujemy jako otwierane i zamykane na różne sposoby:

  • Od dołu i od góry, w zależności od potrzeb możemy zasłonić tylko tą część okna (szyby), którą chcemy np. od dołu do góry, lub tylko środkową część szyby, odsłaniając górę i dół okna. Można zasłaniać i odsłaniać płynnie dowolną część szyby.
  • Od środka i do środka, dwie rozłączane plisy na jednym oknie (można tworzyć efekt dzień noc) oczywiście zasłaniać i odsłaniać dowolną część.
  • Od dołu i od góry – podwójna plisa – dwa rodzaje tkanin połączone w środku (również efekt dzień noc)

Również wersje do okien dachowych – jest to bardzo dobre rozwiązanie tego typu.

Uwaga: Osłony te wykonywane są z materiałów wysokiej jakości i można je prać – nie są z papieru, jak niektórzy myślą.

Również systemy montażu bezinwazyjnego, bez wkręcania wkrętów w ramę okna.

Nasze plisy są odporne na wilgoć.
Ponad 300 tkanin do wyboru.

plisy okienne warszawa

Jak działamy?

Na przykład: po wstępnej wycenie e-mailem Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami,  mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wyprodukowaniu, przyjeżdżamy na montaż.

Zachęcamy do wstępnej wyceny mailem. Wystarczy podać przybliżone wymiary (np. szyb w oknach), ilość sztuk i przybliżoną lokalizację montażu. więcej tutaj

Nasze plisy rolety montujemy w Warszawie i okolicach.

plisy warszawa
plisy na wymiar
plisy okienne na wymiar

Zamów plisy okienne z montażem

1. Wykonamy wstępną wycenę poprzez e-mail

2. Umów się – przyjedziemy z wzornikami na konsultację, dokładny pomiar, dobór szczegółów i od razu przyjmiemy zamówienie

3. Po wykonaniu zamówionych żaluzji przyjedziemy na montaż, po uprzednim umówieniu terminu.

Plisy okienne na wymiar z montażem – nasze realizacje

Nasze realizacje – zobacz drobną próbkę tego co wykonaliśmy u naszych klientów.  Realizacje plis na wymiar u naszych klientów. Kliknij w przycisk i sprawdź.

plisy okienne na wymiar w warszawie

Materiały do plis okiennych

Po kliknięciu w przycisk otworzy się strona informująca o materiałach jakie stosujemy w naszych plisach, oraz zdjęcia niektórych wzorników tkanin – zobacz

tkaniny plis

Profile, osprzęt plis – kolory

Plisy okienne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych osprzętu – poziome aluminiowe listwy na końcach materiału: biały, brąz, antracyt, krem, szary, srebrny, szampański, czarny, oraz drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester, sosna, dąb bagienny, mahoń.

Kliknij w miniaturkę aby powiększyć

Plisy DUO z dwoma różnymi materiałami na jednej plisie

Plisa okienna DUO v31. Podwójna roleta plisowana.

Można płynnie regulować, otwierać, zamykać w dowolnej proporcji obydwa materiały, np. o różnej przezierności.

Materiały poruszają się na jednej płaszczyźnie, jest to jedna roleta plisowana, podwójna. Czasem niektórzy określają je jako Plisy Dzień Noc

plisa duo, podwójna, dzień noc
plisa duo v31 na wymiar

Plisy do okien o nietypowych kształtach

Przycisk kieruje na naszą stronę opisującą i pokazującą możliwe do wykonania plisy do okien trójkątnych, skośnych, trapezowych. Wykonujemy takie na zamówienie. Kliknij i sprawdź.

plisy skośne

Kliknij żeby powiększyć:

Plisy DUO na wymiar

W plisie może pracować dwa materiały, np. jasny częściowo przezierny i np. ciemniejszy nieprzezierny. Tradycyjnie dla plis obydwoma materiałami można sterować dowolnie je otwierając i zamykając z góry i z dołu jak na poniższym filmie.

Plisy z mechanizmem, na wymiar

W naszej ofercie oprócz plis na wymiar obsługiwanych tradycyjnie góra – dół za pomocą uchwytów na profilach, posiadamy też plisy sterowane za pomocą mechanizmu, lub dwóch mechanizmów, ze sznurkiem. Zasadę działania pokazuje film poniżej.

Istotne informacje – plisy (inaczej też rolety plisowe) w Warszawie i okolicach:

Oferujemy plisy okienne w Warszawie i okolicach, na wymiar, w bardzo dużym wyborze materiałów, poza różnymi kolorami i odcieniami, wybrać można spośród różnej struktury powierzchni, wyglądu tkaniny, oprócz materiałów jednobarwnych są też wzorzyste.

Tkaniny z których wykonujemy żaluzje plisowane mają też różną gęstość, dzięki czemu można wybrać stopień przenikania światła, od bardziej przeźroczystych, poprzez różny zakres przezierności, aż do takich które w ogóle nie przepuszczają światła – zaciemniających.

Można również dwa różne materiały umieścić w jednej plisie okiennej i zasłaniać okno w zależności od potrzeb tym, który akurat nam pasuje.

Materiały plis okiennych mogą posiadać od strony zewnętrznej warstwę odbijającą promieniowanie słoneczne, pokrycie perlex, chroniące przed zbyt dużym naświetleniem i nagrzaniem pomieszczeń latem.

Większość naszych plis okiennych i tkanin nadaje się do użytkowania w warunkach dużej wilgotności.

Materiały naszych żaluzji plisowanych mogą mieć dodatkowe powłoki zabezpieczające przed osadzaniem się brudu.

Gdy przyjeżdżamy do klienta w Warszawie lub okolicach, wszystkie próbniki mamy ze sobą, także można dobrać sobie konkretną tkaninę dokładnie w miejscu gdzie ma być zastosowana.

Nasze plisy można prać, zgodnie z instrukcją którą klient otrzymuje po montażu.

Systemy montażu bezinwazyjnego (na życzenie klienta), dzięki czemu możemy nasze plisy zamontować bez wiercenia otworów i wkręcania wkrętów w ramy okien. Technika montażu jest jednocześnie skuteczna i całość trzyma się pewnie ram okiennych (nie jest to klejenie), nie przesuwa się niepotrzebnie i nie ma ryzyka że plisa spadnie z okna.


Usługi wysokiej jakości, plisy okienne na wymiar z montażem

Nasze okienne plisy wykonane na wymiar, z materiału wysokiej jakości, doskonale uzupełnią wystrój wnętrz w państwa domu, nie tracąc zarówno na funkcjonalności jak i dekoracji okien. Nasza firma posiada również szereg innych, dostępnych rozwiązań osłon okiennych, oferujemy bezpłatny pomiar w podstawowym terenie naszego działania. Najbardziej godna uwagi jest możliwość wybrania materiału dokładnie na tych samych oknach, na których będą wykonane, przyjeżdżamy ze wszystkimi wzornikami na miejsce, co pozwala ułatwić trafny wybór. Bardzo bogata oferta – dostępne trzysta siedemdziesiąt tkanin do wyboru. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy wszelkich informacji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji [klik tutaj]. Jeżeli plisy okienne w Warszawie lub okolicach, to tylko z naszej firmy!

W Warszawie produkujemy plisy okienne pasujące na każde okno, wykonujemy je na konkretny wymiar dla każdego klienta. Oferujemy Państwu w tym zakresie: pomiar i montaż oraz produkt na najwyższym poziomie!

Posiadamy też tkaniny trudnopalne wg. normy DIN 4102-B1.

plisa okienna
plisy okienne warszawa