Plisy Warszawa i okolice – Plisy okienne na wymiar

 Plisy okienne, znane też jako rolety plisowane, lub żaluzje plisowane, cechuje bardzo atrakcyjny wygląd i duża funkcjonalność.

Plisy wykonujemy na wymiar i montujemy u naszych klientów z Warszawy i okolic.

Zapewniamy ogromną ilość materiałów do wyboru, oraz wiele wersji kolorystycznych osprzętu.

Wysoka jakość.

Również systemy montażu bezinwazyjnego, bez wkręcania wkrętów w ramę okna.

Plisy okienne można dostosować specjalnie do konkretnego wnętrza, w zależności od potrzeb i stopnia zaciemnienia.

Plisy produkujemy jako otwierane i zamykane na różne sposoby:

  • Od dołu i od góry, w zależności od potrzeb możemy zasłonić tylko tą część okna (szyby), którą chcemy np. od dołu do góry, lub tylko środkową część szyby, odsłaniając górę i dół okna. Można zasłaniać i odsłaniać płynnie dowolną część szyby.
  • Od środka i do środka, dwie rozłączane plisy na jednym oknie (można tworzyć efekt dzień noc) oczywiście zasłaniać i odsłaniać dowolną część.
  • Od dołu i od góry – podwójna plisa – dwa rodzaje tkanin połączone w środku (również efekt dzień noc)

Również wersje do okien dachowych – jest to bardzo dobre rozwiązanie tego typu.

Uwaga: Osłony te wykonywane są z materiałów wysokiej jakości i można je prać – nie są z papieru, jak niektórzy myślą.

Nasze plisy są odporne na wilgoć.
Ponad 300 tkanin do wyboru.

Jak działamy?

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wyprodukowaniu, przyjeżdżamy na montaż.

Zachęcamy do wstępnej wyceny mailem. Wystarczy podać przybliżone wymiary, ilość sztuk i przybliżoną lokalizację montażu.

Nasze plisy rolety montujemy w Warszawie i okolicach.

Plisy okienne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych osprzętu – aluminiowe listwy na końcach: biały, brąz, antracyt, krem, szary, srebrny, szampański, czarny i drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester, sosna, dąb bagienny, mahoń.

Zobacz nasz sklep internetowy, gdzie samemu skonfigurujesz, wycenisz i zamówisz swoje plisy na wymiar.

U nas to bardzo proste! Czekają instrukcje w różnej formie, oraz filmy.

Kliknij w przycisk poniżej!

Plisy DUO na wymiar

W plisie może pracować dwa materiały, np. jasny częściowo przezierny i np. ciemniejszy nieprzezierny. Tradycyjnie dla plis obydwoma materiałami można sterować dowolnie je otwierając i zamykając z góry i z dołu jak na poniższym filmie.

Plisy z mechanizmem, na wymiar

W naszej ofercie oprócz plis na wymiar obsługiwanych tradycyjnie góra – dół za pomocą uchwytów na profilach, posiadamy też plisy sterowane za pomocą mechanizmu, lub dwóch mechanizmów, ze sznurkiem. Zasadę działania pokazuje film poniżej.

Istotne informacje – plisy (inaczej też rolety plisowe) w Warszawie i okolicach:

Oferujemy plisy okienne w Warszawie i okolicach, na wymiar, w bardzo dużym wyborze materiałów, poza różnymi kolorami i odcieniami, wybrać można spośród różnej struktury powierzchni, wyglądu tkaniny, oprócz materiałów jednobarwnych są też wzorzyste.

Tkaniny z których wykonujemy żaluzje plisowane mają też różną gęstość, dzięki czemu można wybrać stopień przenikania światła, od bardziej przeźroczystych, poprzez różny zakres przezierności, aż do takich które w ogóle nie przepuszczają światła – zaciemniających.

Można również dwa różne materiały umieścić w jednej plisie okiennej i zasłaniać okno w zależności od potrzeb tym, który akurat nam pasuje.

Materiały plis okiennych mogą posiadać od strony zewnętrznej warstwę odbijającą promieniowanie słoneczne, pokrycie perlex, chroniące przed zbyt dużym naświetleniem i nagrzaniem pomieszczeń latem.

Większość naszych plis okiennych i tkanin nadaje się do użytkowania w warunkach dużej wilgotności.

Materiały naszych żaluzji plisowanych mogą mieć dodatkowe powłoki zabezpieczające przed osadzaniem się brudu.

Gdy przyjeżdżamy do klienta w Warszawie lub okolicach, wszystkie próbniki mamy ze sobą, także można dobrać sobie konkretną tkaninę dokładnie w miejscu gdzie ma być zastosowana.

Nasze plisy można prać, zgodnie z instrukcją którą klient otrzymuje po montażu.

Systemy montażu bezinwazyjnego (na życzenie klienta), dzięki czemu możemy nasze plisy zamontować bez wiercenia otworów i wkręcania wkrętów w ramy okien. Technika montażu jest jednocześnie skuteczna i całość trzyma się pewnie ram okiennych (nie jest to klejenie), nie przesuwa się niepotrzebnie i nie ma ryzyka że plisa spadnie z okna.


Nasze okienne plisy wykonane na wymiar, z materiału wysokiej jakości, doskonale uzupełnią wystrój wnętrz w państwa domu, nie tracąc zarówno na funkcjonalności jak i dekoracji okien. Nasza firma posiada również szereg innych, dostępnych rozwiązań osłon okiennych, oferujemy bezpłatny pomiar w podstawowym terenie naszego działania. Najbardziej godna uwagi jest możliwość wybrania materiału dokładnie na tych samych oknach, na których będą wykonane, przyjeżdżamy ze wszystkimi wzornikami na miejsce, co pozwala ułatwić trafny wybór. Bardzo bogata oferta – dostępne trzysta siedemdziesiąt tkanin do wyboru. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy wszelkich informacji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji [klik tutaj]. Jeżeli plisy okienne w Warszawie lub okolicach, to tylko z naszej firmy!

W Warszawie produkujemy plisy okienne pasujące na każde okno, wykonujemy je na konkretny wymiar dla każdego klienta. Oferujemy Państwu w tym zakresie: pomiar i montaż oraz produkt na najwyższym poziomie!

Posiadamy też tkaniny trudnopalne wg. normy DIN 4102-B1.