Rolety rzymskie Warszawa

Nasze rolety rzymskie bez wątpienia przypadną do gustu każdemu poszukującemu szykownych osłon okiennych, które sprawdzą się jednocześnie w roli osłony przed słońcem, wzrokiem ciekawskich, a także jako efektowne uzupełnienie wystroju wnętrza.

Rozwiązanie to wykonuje się przy użyciu tkanin, które dzięki specjalnej konstrukcji można w efektowny sposób podnosić i opuszczać przy użyciu mechanizmu łańcuszkowego.

Wszystkie wykonujemy na konkretny wymiar.
Rolety rzymskie mogą być montowane do ściany, sufitu, lub też do ramy skrzydła okiennego z użyciem bezinwazyjnych zaczepów.
Konstrukcja pozwala na łatwy demontaż i montaż tkaniny pomagający w bezproblemowym utrzymaniu w czystości.

Rolety rzymskie w atrakcyjnych cenach. Ogromny wybór tkanin.
Ponad 180 tkanin do wyboru.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy 100% profesjonalizmu!

Rolety rzymskie Warszawa: na wymiar

Wykonujemy i montujemy rolety rzymskie u naszych klientów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

W naszej ofercie znajdują się materiały o różnej charakterystyce, zarówno jednolite jak i wzorzyste, np. motywy kwiatowe, kolorowe pasy i inne wzory w różnych kolorach.

Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu systemu łańcuszkowego (kolor łańcuszka do wyboru)

Rolety rzymskie, projekt i wykonanie – Warszawa i okolice, od pomiaru do montażu.

Dojeżdżamy do naszych klientów z Warszawy i okolic ze wszystkimi wzornikami, również z wzornikiem możliwych rodzajów szycia rolet rzymskich.

Materiałowe rolety rzymskie wolnowiszące to doskonały wystrój państwa okien. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z rzymskimi roletami to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystko co dotyczy tego produktu i nie tylko. W swojej ofercie mamy również wiele wiele innych produktów, które na pewno znajdą zastosowanie w Państwa domu!