Rolety rzymskie Warszawa

Nasze rolety rzymskie bez wątpienia przypadną do gustu każdemu poszukującemu szykownych osłon okiennych, które sprawdzą się jednocześnie w roli osłony przed słońcem, wzrokiem ciekawskich, a także jako efektowne uzupełnienie wystroju wnętrza.

Rozwiązanie to wykonuje się przy użyciu tkanin, które dzięki specjalnej konstrukcji można w efektowny sposób podnosić i opuszczać przy użyciu mechanizmu łańcuszkowego.

Wszystkie wykonujemy na konkretny wymiar.
Rolety rzymskie mogą być montowane do ściany, sufitu, lub też do ramy skrzydła okiennego z użyciem bezinwazyjnych zaczepów.
Konstrukcja pozwala na łatwy demontaż i montaż tkaniny pomagający w bezproblemowym utrzymaniu w czystości.

Rolety rzymskie w atrakcyjnych cenach. Ogromny wybór tkanin.
Ponad 180 tkanin do wyboru.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy 100% profesjonalizmu!

Rolety rzymskie na wymiar z montażem

U nas w standardzie system z mechanizmem łańcuszkowym do podnoszenia i opuszczania rolet rzymskich, stosujemy rozwiązania wysokiej jakości.

W prosty sposób można tkaninę zdemontować z mechanizmu w celu np. uprania. Instrukcję klient otrzymuje od nas po montażu.

Wszystkie rolety rzymskie wykonujemy na wymiar, na zamówienie klienta i montujemy na miejscu u nabywcy.

Bogata gama materiałów do wyboru, w różnych wzorach, kolorach, oraz o różnej grubości, gęstości tkaniny.

Rolety rzymskie z systemem półautomatycznym. Możemy wykonać na życzenie klienta rolety wyposażone w system zautomatyzowanego opuszczania, zamykania się rolety. Po odpowiednim pociągnięciu łańcuszka zwalnia się hamulec i materiał rolety powoli opada zamykając się, już bez konieczności operowania łańcuszkiem. Prędkość opadania jest stała. W każdym momencie możemy zatrzymać zamykanie rolety. System oszczędza czas szczególnie gdy w pomieszczeniu jest kilka rolet. Natomiast podnoszenie rolety jest już całkowicie tradycyjne, za pomocą mechanizmu łańcuszkowego.

Możliwość zastosowania sterowania pilotem. Mechanizm elektryczny na baterię, ładowaną tak jak np. telefon, także nie ma konieczności doprowadzenia instalacji elektrycznej. W skład kompletu wchodzi silnik elektryczny sterowany radiowo, bateria, ładowarka, pilot.

Stwórz idealne wnętrze z naszymi roletami rzymskimi na wymiar – zapewnij sobie komfort i prywatność, jednocześnie podkreślając styl Twojego domu.
Aby zapewnić klientom z Warszawy i okolic maksymalną wygodę, oferujemy profesjonalny montaż naszych rolet rzymskich.
Zakup naszych rolet rzymskich z montażem, to również gwarancja, że produkt zostanie zamontowany w sposób bezpieczny i zgodny z najwyższymi standardami, co pozwoli Ci cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat.

Rolety rzymskie Warszawa: na wymiar

Wykonujemy i montujemy rolety rzymskie u naszych klientów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

W naszej ofercie znajdują się materiały o różnej charakterystyce, zarówno jednolite jak i wzorzyste, np. motywy kwiatowe, kolorowe pasy i inne wzory w różnych kolorach.

Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu systemu łańcuszkowego (kolor łańcuszka do wyboru)

Rolety rzymskie, projekt i wykonanie – Warszawa i okolice, od pomiaru do montażu.

Dojeżdżamy do naszych klientów z Warszawy i okolic ze wszystkimi wzornikami, również z wzornikiem możliwych rodzajów szycia rolet rzymskich.

Materiałowe rolety rzymskie wolnowiszące to doskonały wystrój państwa okien. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z rzymskimi roletami to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystko co dotyczy tego produktu i nie tylko. W swojej ofercie mamy również wiele wiele innych produktów, które na pewno znajdą zastosowanie w Państwa domu!