Rolety Zewnętrzne

rolety zewnętrzne

W ofercie posiadamy pełną gamę rolet zewnętrznych.

Profile wykonane z aluminium, z podwójną powłoką lakierniczą. Wnętrze profili wypełnione jest pianką, dzięki czemu roleta zapewnia izolację dźwiękową i termiczną, zarówno zimą jak i latem.
Dostępne również w wersji z wbudowanymi moskitierami rolowanymi.
Rolety mogą być podnoszone i opuszczane ręcznie, lub elektrycznie.
Wykonujemy je w wielu kolorach, również drewnopodobnych.

Oferujemy trzy podstawowe systemy rolet.

Standardowy System adaptacyjny rolet zewnętrznych możliwy do zastosowania w większości budynków. Skrzynki do których zwija się roleta mogą mieć różny sposób montażu, oraz wygląd, kształt zewnętrzny.

System podtynkowy rolet zewnętrznych. System cechuje sposób montażu umożliwiający ukrycie pod elewacją budynku, tak że staje się niewidoczny.
Skrzynki do których zwija się roleta nie ingerują w konstrukcję okien, natomiast pozostają ukryta pod elewacją budynku.

Dodatkowo dostępne w ofercie profile ekstrudowane charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością.

System nadstawny. System rolet zewnętrznych montowany w otworze razem z oknem. Możliwość zabudowy skrzynki od dowolnej strony. Roleta z prowadnicami i skrzynką łączona jest z oknem w trakcie montażu, dzięki czemu całość można wykończyć w procesie wykańczania budynku tak że pozostaje niewidoczna, natomiast izolacyjność termiczna całości razem z wnętrzem skrzynki pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Rolety zewnętrzne na wymiar, z montażem

Rolety zewnętrzne elewacyjne, adaptacyjne.

Montowane np. we wnęce okiennej (na oknie).

Można je wykonać i zamontować w każdym budynku, również w pełni wykończonym i zamieszkałym.

Do wyboru oczywiście wiele kolorów w jakich możemy wykonać rolety zewnętrzne, zarówno jednolitych jak i drewnopodobnych.

Sterowane ręcznie lub automatycznie.

Automatyczne, z napędem elektrycznym, sterowane za pomocą pilota, lub przycisku na ścianie.

Rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierą.

Moskitiera razem z roletą zewnętrzną. Zwija się za pomocą mechanizmu sprężynowego do skrzynki z pancerzem rolety zewnętrznej. Jednak tego typu rolety wykonujemy w węższym zakresie wymiarów, maksymalna szerokość całej rolety to 1500 milimetrów. a maksymalna wysokość 2200 milimetrów. Moskitiera pracuje w swoich prowadnicach – prowadnice są podwójne, w jednej pracuje pancerz rolety, a w drugiej, specjalnie doszczelnionej, moskitiera, która zwija się w górnej skrzynce rolety zewnętrznej na swojej własnej rurce nawojowej za pomocą mechanizmu sprężynowego.

Wstępna wycena mailowa. Prześlij nam przybliżone wymiary, ilości sztuk oraz wszelkie wymagania i pytania, staramy się szybko odpowiadać.
Oczywiście przyjeżdżamy do klientów na miejsce, na pomiar i ewentualną konsultację, od razu też możemy przyjąć zamówienie.

Rolety zewnętrzne:

  • Izolują termicznie. Zarówno latem – chronią przed nagrzewaniem intensywnym słońcem, zimą natomiast pomagają zatrzymać ciepło w budynku, chronią przed nadmiernym wychłodzeniem wnętrz przez okna.
  • Rolety zewnętrzne również izolują akustycznie, wyciszają odgłosy zewnętrzne, np. z ulicy.
  • Po wyposażeniu w dodatkowe zabezpieczenia np. rygle automatyczne, pomagają chronić budynek przed włamaniami.

 

Rolety zewnętrzne elewacyjne możemy wykonać z różnymi wersjami skrzynek do których zwija się pancerz rolety.

W różnym kształcie, do wyboru: skrzynka standardowa, lub skrzynka zaokrąglona „półowalna”

Rolety zewnętrzne automatyczne – z napędem elektrycznym.

Rolety zewnętrzne sterowane pilotem, również pilotem ściennym. Posiadamy napędy Yooda, Somfy, w wielu różnych opcjach, z funkcjami dodatkowymi jak np. detekcja przeszkód, awaryjne otwieranie. Obsługa rolet dzięki takim udogodnieniom jest dużo prostsza i wygodniejsza. Otwieranie i zamykanie rolet można zaprogramować w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb. Do wyboru różne rodzaje pilotów w zależności od wymagań.