Moskitiery

moskitiery

Moskitiery okienne ramkowe, na wymiar (siatki przeciw owadom). Proste, klasyczne i najlepsze zabezpieczenie przeciw wszelkim owadom w naszych domach. Otwierając okna nie musimy się obawiać że nam wlecą komary czy muchy do domu.
Moskitiera nadaje się do montażu w niemal wszystkich systemach stolarki okiennej. Produkujemy moskitiery okienne na wymiar. Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

Skuteczny sposób mocowania ramki moskitiery do okna na pełnym jej obwodzie jest bezinwazyjny – bez naruszania ramy okiennej. Całość sprawia że wstawiona moskitiera podwyższa funkcjonalność okna. Nie ogranicza widoczności i jest spójną częścią okna.
Moskitiera ramkowa to najlepszy sposób zabezpieczenia domu przed owadami i pyłkami drzew.

W ofercie moskitier okiennych również specjalna siatka przeciwpyłkowa.

Moskitiera wykonana jest z aluminiowej ramki dostępnej w wielu kolorach, w której naciągnięta jest siatka z włókna szklanego, wzmocniona z PVC, lub na życzenie ze stali nierdzewnej. 

Kolory ramki: biały, brązowy, szary antracyt, oraz drewnopodobne: złoty dąb, mahoń, orzech, winchester, dąb bagienny.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Kolory siatki: czarna lub szara.

 

 

 
moskitiera okienna ramkowa szara - na wymiar
moskitiery okienne na wymiar

Kup teraz również w naszym sklepie internetowym – moskitiery okienne w solidnej, sztywnej ramie.

Ramki aluminiowe, sztywne, solidne, służą latami. Do nabycia również poprzez nasz sklep internetowy TUTAJ

Sam wymierz według naszej instrukcji i zamów z dostawą do domu. Montaż banalnie prosty, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Udostępniamy wszelkie instrukcje.