Moskitiery drzwiowe otwierane

moskitiera drzwi na wymiar

Moskitiera drzwiowa, otwierana, skutecznie osłania przed owadami wnętrze budynku, dzięki czemu możemy spokojnie korzystać z tarasów i balkonów. Drzwi balkonowe mogą pozostać stale otwarte, a komary i muchy nie dostaną się do domu.

Moskitiera drzwiowa osadzona jest za pomocą zawiasów z mechanizmem samo-zamykającym z regulacją, a z drugiej strony przy pomocy zamków magnetycznych zachowuje pozycję zamkniętą, posiada uszczelkę szczotkową na całym obwodzie na styku moskitiery z drzwiami balkonowymi, oraz wygodne uchwyty do otwierania i zamykania.

Moskitiera wykonana jest z trwałych profili aluminiowych o grubych ściankach zapewniających stabilność i długowieczność, oraz naciągniętą w nich siatką z włókna szklanego, lub stali nierdzewnej, na całym obwodzie skrzydła jest uszczelka.
Kolory ramy: biały, brąz, szary antracyt, lub drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester, dąb bagienny, mahoń, oraz na życzenie kolory dowolne z palety RAL.

Kolory siatki: czarny lub popielaty. W ofercie również specjalne siatki: przeciwpyłkowa, lub wzmocniona siatka ze stali nierdzewnej.

Przyjeżdżamy do klienta np. po wstępnej wycenie e-mailem, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

moskitiera drzwiowa otwierana - złoty dąb
moskitiera drzwiowa na wymiar