Żaluzje bambusowe

żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe są atrakcyjnym, naturalnym, niekonwencjonalnym, a jednocześnie praktycznym elementem wystroju wnętrza.

Dzięki swoim cechom: lekkości, wytrzymałości, elastyczności posiadają w niektórych przypadkach własności lepsze od tradycyjnego drewna. Nie ma przeciwwskazań do montażu żaluzji bambusowych w typowo wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka, czy kuchnia.

Poza tym bardzo przypominają tradycyjne żaluzje drewniane.

Szerokość lameli 25 mm, lub 50 mm, które świetnie wyglądają w dużych rozmiarach na całą wnękę okienną.

Oczywiście funkcje żaluzji bambusowych są tradycyjne, można unosić i opuszczać zatrzymując w dowolnym miejscu, oraz dowolnie pochylać lamele, do całkowitego zamknięcia.

Wykonujemy na wymiar, posiadamy wiele kolorów do wyboru, oferujemy wysoką jakość.
Możliwe mocowania bezinwazyjne, bez wiercenia w oknie.

Możemy wykonać orientacyjną wycenę poprzez e-mail: kontakt

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Kliknij zdjęcie aby powiększyć:

żaluzje bambusowe na wymiar
żaluzja bambusowa 50 mm
zaluzja bambusowa 25 mm
żaluzje bambusowe na wymiar zbliżenie

Kolory lamel żaluzji bambusowych:

Z wzornikami dojeżdżamy do klientów aby można było dobrać kolor na żywo w miejscu w którym żaluzja będzie zamontowana.

Żaluzje bambusowe na wymiar

Jeśli szukasz sposobu na eleganckie i funkcjonalne zaciemnienie swojego mieszkania, żaluzje bambusowe na wymiar mogą być doskonałym wyborem dla Ciebie. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na tę opcję:

  • Estetyka – żaluzje bambusowe to wyjątkowy produkt, który dodaje elegancji i naturalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Bambusowe listwy tworzą ciepły i przytulny klimat, który sprawia, że mieszkanie staje się bardziej przyjazne i urokliwe.
  • Dopasowanie do wymiarów – dzięki możliwości zamówienia żaluzji na wymiar, masz pewność, że idealnie dopasujesz je do swojego okna. Bez względu na to, jakie wymiary ma Twoje okno, możesz być pewny, że żaluzje będą pasować idealnie.
  • Ochrona przed słońcem – żaluzje bambusowe doskonale chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i promieniowaniem UV, co jest szczególnie ważne w upalne dni. Dzięki temu mieszkanie pozostaje chłodne, a jednocześnie chronione przed szkodliwymi promieniami.
  • Łatwa obsługa – żaluzje bambusowe są bardzo łatwe w obsłudze. Można je szybko i łatwo otwierać i zamykać, a także regulować ilość światła, które wpada do pomieszczenia.
  • Trwałość – bambus to materiał wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia. Żaluzje wykonane z tego materiału będą Ci służyć przez wiele lat, zachowując przy tym swój naturalny urok.
  • Montujemy nasze żaluzje bambusowe u klientów. Warszawa i okoliczne miejscowości. Niczym nie musisz się przejmować, wszystko będzie po prostu zrobione zgodnie z ustaleniami.

Jeśli zatem szukasz sposobu na eleganckie zaciemnienie swojego mieszkania, to żaluzje bambusowe na wymiar są doskonałym wyborem. Dzięki nim Twój dom zyska na stylu i funkcjonalności, a Ty będziesz cieszyć się pięknem naturalnego materiału przez wiele lat.

W ofercie również żaluzje bambusowe z napędem elektrycznym, sterowane za pomocą pilota.

żaluzje bambusowe na wymiar lamele 50 mm

Żaluzje bambusowe na wymiar, Warszawa, Józefów, Sulejówek i okoliczne miejscowości. Usługi wysokiej jakości.