Verticale (żaluzje pionowe)

verticale na wymiar warszawa

Verticale (czasem pisane: Werticale, Wertikale) – żaluzje pionowe, to cenione i praktyczne rozwiązanie do zastosowania zarówno w biurach, jak również w domach mieszkalnych. Bardzo dobrze sprawdzają się jako osłony okien i witryn o wielkich gabarytach. Zabezpieczają wnętrza pomieszczeń przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i wzrokiem ciekawskich, podnoszą poczucie komfortu i przytulności.

Verticale na wymiar, z montażem

Verticale – żaluzje pionowe – wytwarzamy na wymiar i montujemy u naszych klientów w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Wykonujemy verticale na wymiar, do wyboru szerokości lamel 127mm, lub 89 mm. Posiadamy w ofercie bogatą kolorystykę i dużą różnorodność materiałów do wyboru, co pozwala na dopasowanie do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Do wyboru, w zależności od potrzeb są różne typy możliwych opcji rozsuwania i zsuwania verticali, np. z lewej do prawej (i odwrotnie), rozsuwane na boki jak kurtyna, lub ze środka na boki.

Możemy wykonać wstępną wycenę poprzez e-mail: kontakt

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż verticali.

żaluzje pionowe
verticale z montażem