Rolety Dzień Noc

rolety dzień noc

Efektowne rolety Dzień Noc są chętnie wybierane do wszelkich wnętrz, sypialni, kuchni, czy pokoju dziennego. Jest to atrakcyjna alternatywa dla zwykłych rolet, ponieważ system ten bazuje nie tylko na płynnym opuszczaniu i podnoszeniu materiału, ale również na przysłanianiu, lub odsłanianiu dowolnej ilości powierzchni szyb, w różnym stopniu, dlatego swoją konstrukcją przypominają połączenie rolet i żaluzji.

Działanie rolety dzień noc jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału w poziome pasy (przezroczyste i kryjące) rozwijającego się podwójnie.

Rolety Dzień Noc wykonujemy na wymiar i montujemy u klientów

Są dostępne w bardzo bogatej gamie kolorów tkanin i osprzętu, można je dopasować indywidualnie do wnętrza.

Możliwe wykonanie rolet Dzień Noc:

  • W kasetach z prowadnicami, na skrzydła okienne, również w wersji bezinwazyjnej, bez przykręcania do ram okna. Kasety i prowadnice aluminiowe dostępne w dwunastu kolorach.
  • Jako rolety wolnowiszące (ścienne) nawet o dużych gabarytach, montowane do ściany, lub sufitu nad oknem, zwijane w kasetach, lub bez kaset.

Do wyboru bardzo bogata gama kolorystyczna i różne rodzaje tkanin. Kasety, w które zwija się materiał, w kolorach: białym, szarym, brązowym; drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester, sosna, dąb bagienny, mahoń.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Zachęcamy do wstępnej wyceny e-mailem. Wystarczy podać przybliżone wymiary, ilość sztuk i przybliżoną lokalizację montażu. Więcej na ten temat, oraz jak działamy opisujemy tutaj

Wykonujemy usługi na teranie Warszawy, Sulejówka, Józefowa, Otwocka i okolicznych miejscowości.

rolety dzień noc pokój
rolety dzień noc na wymiar
rolety dzień noc salon

Niektóre wersje wykonania naszych Rolet Dzień Noc na wymiar:

Rolety Dzień Noc Classic, w kasecie, z prowadnicami. Najpopularniejszy typ. Montowana jest do skrzydła okiennego, tkanina rolety pracuje przy samej szybie. Prowadnice płaskie, przyklejane, kaseta w którą zwija się materiał jest przykręcana do listew przyszybowych okna za pomocą małych wkrętów.

Roleta Dzień Noc Profil, mocowana do skrzydła okiennego. Kaseta w którą zwija się roleta jest mocowana bezinwazyjnie, podobnie jak prowadnice, przyklejane do ram okna za pomocą specjalnych taśm dwustronnie klejących. Cała roleta bardziej odstaje od płaszczyzny okna (o 13 mm), w porównaniu do rolety Classic, ponieważ materiał zwija się w kasetę zamocowaną do ramy nad szybą i porusza na ramie okna, w prowadnicach przestrzennych, również odstających o 13 mm.

Roleta Dzień Noc One. Przykład rolety Dzień Noc w wersji dużej, wolnowiszącej, mocowanej do ściany, lub sufitu nad otworem okiennym. Roleta może mieć większe gabaryty. Materiał rolety zwija się w kasetę aluminiową dostępną w kolorach białym, antracytowym, szarym, a także na specjalne życzenie w dowolnym kolorze z palety RAL.

Roleta wolnowisząca Dzień Noc Cover. Mocowana do ściany, lub sufitu nad wnęką okienną, możliwe do wykonania w większych wymiarach. Roleta zwija się w półkasetę aluminiową możliwą do wykonania w kolorach: białym, szarym, antracytowym, brązowym.

Kolory kaset i prowadnic rolet dzień noc:

Zamów rolety Dzień Noc z montażem:

1. Wykonamy wstępną wycenę poprzez e-mail

2. Umów się – przyjedziemy z wzornikami na konsultację, dokładny pomiar, dobór szczegółów i od razu przyjmiemy zamówienie

3. Po wykonaniu zamówionych żaluzji przyjedziemy na montaż, po uprzednim umówieniu terminu.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie:

Rolety Dzień Noc Warszawa

Wykonujemy i montujemy rolety Dzień Noc na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości: Józefów, Sulejówek i okolice.

Oferujemy wysokość jakość produktów i usług, szybkie terminy realizacji, ogromny wybór tkanin, ich rodzajów, kolorów i wzorów, a także duży wybór kolorów osprzętu rolet Dzień Noc, kaset, prowadnic, w tym kolory drewnopodobne zgodne z kolorystyką okien. W ofercie, jak szczegółowo opisano powyżej, są rolety Dzień Noc zarówno montowane do ram, skrzydeł okiennych, jak również rolety o dużych gabarytach, montowane nad całymi otworami okiennymi do ścian i sufitów.

Rolety Dzień Noc – Warszawa oraz okoliczne miejscowości, działamy na tym terenie już piętnaście lat.

Rolety Dzień Noc na wymiar i z montażem

Wszystkie nasze rolety Dzień Noc produkujemy na wymiar, na zamówienie klienta, oraz montujemy u nabywcy. Na teranie Warszawy i sąsiednich miejscowości.

Zachęcamy do kontaktu np. e-mailem, odpowiemy na wszelkie pytania, możemy zrobić wstępną wycenę całej usługi wyprodukowania na wymiar rolet Dzień Noc wraz z montażem na miejscu u klienta. Na przykład po takiej wstępnej wycenie możemy umówić się już na miejscu na pomiar, wybór tkanin, wycenę ostateczną i od razu przyjąć zamówienie.

Zazwyczaj czas realizacji rolet Dzień Noc, od momentu złożenia zamówienia, do montażu u klienta, wynosi około 2 tygodnie.

Zależy nam na utrzymywaniu jak najwyższych standardów jakości obsługi, montażu, i wykonywanych rolet Dzień Noc – tak aby klienci byli zadowoleni z usług. Robimy to z sukcesami od kilkunastu lat.

rolety dzień noc w kasetach z prowadnicami