Rolety dzień noc

Efektowne rolety dzień noc są chętnie wybierane do wszelkich wnętrz, sypialni, kuchni, czy pokoju dziennego. Jest to atrakcyjna alternatywa dla zwykłych rolet, ponieważ system ten bazuje nie tylko na płynnym opuszczaniu i podnoszeniu materiału, ale również na przysłanianiu, lub odsłanianiu dowolnej ilości powierzchni szyb, w różnym stopniu, dlatego swoją konstrukcją przypominają połączenie rolet i żaluzji.

Działanie rolety dzień noc jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału w poziome pasy (przezroczyste i kryjące) rozwijającego się podwójnie.

Rolety dzień noc są dostępne w bardzo bogatej gamie kolorów tkanin i osprzętu, można je dopasować indywidualnie do wnętrza.

Możliwe wykonanie:

  • W kasetach z prowadnicami, na skrzydła okienne, również w wersji bezinwazyjnej, bez przykręcania do ram okna. Kasety i prowadnice aluminiowe dostępne w dwunastu kolorach.
  • Jako rolety wolnowiszące (ścienne) nawet o dużych gabarytach, montowane do ściany, lub sufitu nad oknem, zwijane w kasetach, lub bez kaset.

Rolety wykonujemy na wymiar.

Do wyboru bardzo bogata gama kolorystyczna i różne rodzaje tkanin. Kasety, w które zwija się materiał, w kolorach: białym, szarym, brązowym; drewnopodobne: złoty dąb, orzech, winchester, sosna, dąb bagienny, mahoń.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

Zachęcamy do wstępnej wyceny mailem. Wystarczy podać przybliżone wymiary, ilość sztuk i przybliżoną lokalizację montażu.

Niektóre wersje wykonania naszych Rolet Dzień Noc na wymiar:

Rolety Dzień Noc Klasik, w kasecie, z prowadnicami. Najpopularniejszy typ. Montowana jest do skrzydła okiennego, tkanina rolety pracuje przy samej szybie. Prowadnice płaskie, przyklejane, kaseta w którą zwija się materiał jest przykręcana do listew przyszybowych okna za pomocą małych wkrętów.

Roleta Dzień Noc Profil, mocowana do skrzydła okiennego. Kaseta w którą zwija się roleta jest mocowana bezinwazyjnie, podobnie jak prowadnice, przyklejane do ram okna za pomocą specjalnych taśm dwustronnie klejących. Cała roleta bardziej odstaje od płaszczyzny okna (o 13 mm), w porównaniu do rolety Klasik, ponieważ materiał zwija się w kasetę zamocowaną do ramy nad szybą i porusza na ramie okna, w prowadnicach przestrzennych, również odstających o 13 mm.

Roleta Dzień Noc One. Przykład rolety Dzień Noc w wersji wolnowiszącej, mocowanej do ściany, lub sufitu nad otworem okiennym. Roleta może mieć większe gabaryty. Materiał rolety zwija się w kasetę aluminiową dostępną w kolorach białym, antracytowym, szarym, a także na specjalne życzenie w dowolnym kolorze z palety RAL.

Roleta wolnowisząca Dzień Noc Cover. Mocowana do ściany, lub sufitu nad wnęką okienną, możliwe do wykonania w większych wymiarach. Roleta zwija się w półkasetę aluminiową możliwą do wykonania w kolorach: białym, szarym, antracytowym, brązowym.

Na poniższym krótkim filmie pokazujemy jak działa nasza roleta Dzień Noc zwijająca się kasetę, materiał porusza się w prowadnicach.