Rolety w kasetach Warszawa: z prowadnicami

Rolety w kasecie mocowane do okien blisko szyby, w których materiał jest osłonięty i zwija się w kasetę aluminiową (lub z PCV). Tkanina porusza się w płaskich prowadnicach, co zapobiega kołysaniu się materiału przy uchylonym oknie, oraz utrudnia przenikanie światła do pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi rolety. Mechanizm łańcuszkowy samoblokujący pozwala łatwo i wygodnie zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości bez dodatkowego blokowania łańcuszka. Cała roleta po zamontowaniu staje się integralną częścią okna. W Warszawie produkujemy rolety na konkretny wymiar, na zamówienie, tak aby pasowały do każdego okna. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Warszawy i okolic.

Rolety w kasetach – wykonujemy na wymiar i montujemy u klientów

rolety w kasecie z prowadnicami

Ponad 300 tkanin do wyboru! W wielu kolorach i wzorach, o różnym stopniu przenikania światła. Wysoka jakość.

Również jako rolety dzień – noc, więcej o tym – kliknij tutaj.

Atrakcyjne ceny

Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorach: biały, brąz, złoty dąb, jasny dąb, bagienny dąb, winchester, orzech, mahoń, wiśnia, srebrna anoda, szary antracyt.

Rolety w kasetach przestrzennych Warszawa – inna odmiana

Tkanina jest opuszczana w prowadnicach przestrzennych, nie płaskich, a wysuniętych o 1 cm. przed krawędź listwy przyszybowej okna. System nie zmniejsza światła szyby, zatrzymuje przenikanie światła. Montaż jest bezinwazyjny, żaden element nie wymaga przykręcania do ram okiennych – system o nazwie Profil

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie na rolete w kasecie.

Po wyprodukowaniu przyjeżdżamy na montaż. A czas montażu jest bardzo szybki.

Zachęcamy do wstępnej wyceny mailem. Wystarczy podać przybliżone wymiary, ilość sztuk i przybliżoną lokalizację montażu.

Kolory kaset i prowadnic w roletach

rolety w kasetach białych

Roleta Classic, w kasecie, z prowadnicami, montowana do skrzydła okiennego. Materiał porusza się przy samej szybie pomiędzy listwami przyszybowymi okna, w prowadnicach przyklejonych do tych listew przyszybowych. Sama kaseta jest przykręcana do listw przyszybowych za pomocą małych wkrętów.

roleta dzień noc w kasecie Klasik na wymiar montaż na skrzydle okna

Roleta Classic w wersji Dzień Noc.

Więcej: KLIKNIJ TUTAJ

roleta w kasecie z prowadnicami Profil

Roleta Profil, w kasecie, z prowadnicami przestrzennymi. Zarówno kaseta rolety, jak i prowadnice są mocowane do skrzydła okiennego bezinwazyjnie, przyklejane specjalną dwustronną taśmą montażową. W porównaniu do modelu Classic, całość bardziej odstaje od płaszczyzny okna (o około 12 mm), ponieważ tkanina porusza się w prowadnicach w całości na ramie okna, na listwach przyszybowych, a nie pomiędzy nimi jak ma to miejsce w modelu Classic.

roleta dzień noc w kasecie Profil

Roleta Profil w wersji Dzień Noc.

Więcej:  KLIKNIJ TUTAJ

rolety w kasetach z prowadnicami
rolety blackout w kasetach

Materiały z jakich wykonujemy nasze rolety materiałowe, mogą posiadać różne cechy. Posiadamy bardzo duży wybór różnych tkanin. Tkaniny jednobarwne, wzorzyste, o wielu kolorach, odcieniach, różnej strukturze powierzchni. Mogą być półprzezroczyste, nieprzezroczyste, nieprzepuszczające światła (blackout), również z warstwą odbijającą promienie słoneczne umieszczoną od zewnątrz, od strony szyby (a wewnątrz kolor pozostaje do wyboru).

Wszystko jest do obejrzenia i wybrania w trakcie naszej wizyty u klienta, dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza, czy innych potrzeb. Nasze rolety w kasecie będą pasować do każdego okna i każdego rodzaju wystroju wnętrza. Kasety i prowadnice rolet aluminiowe, w dwunastu kolorach do wyboru, jak już wspomniano wyżej. Dostępne również kasety i prowadnice z PCV dostępne w dziesięciu kolorach. Wszelkie rodzaje rolet oferujemy w naprawdę atrakcyjnych cenach w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Co jeszcze możemy Państwu polecić? Propozycji jest mnóstwo, ale szczególnie zachęcamy do sprawdzenia ofert: moskitiery drzwiowe, żaluzje fasadowe, wolnowiszące rolety, verticale żaluzje czy rolety antywłamaniowe.