Żaluzje aluminiowe

żaluzje aluminiowe białe na wymiar

Żaluzje aluminiowe to tradycyjne, nadal praktyczne, skuteczne i efektowne osłony okienne.

Produkujemy żaluzje na wymiar i montujemy u klientów

Oferujemy je w szerokościach lameli: 16 mm, 25 mm i 50 mm. (w tym perforowane), wykonujemy na wymiar, i montujemy u klientów w Warszawie i okolicach.

Posiadana przez nas bogata paleta kolorystyczna sprawia że dopasujemy je do każdego wnętrza.

Mechanizm sterujący umożliwia łatwe podniesienie i zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości, oczywiście można dowolnie, płynnie pochylać, regulować lamele żaluzji.

Żaluzje tego typu można stosować do wszystkich rodzajów okien, lub w wersji o szerokości lamel 50mm. na całych wnękach okiennych.

Żaluzje mogą być wyposażone w prowadzenie boczne, dzięki czemu żaluzja zawsze jest utrzymywana w jednym, wyznaczonym położeniu w stosunku do skrzydła okiennego i przy jego uchyleniu nie kołysze się.
Możliwe mocowania bezinwazyjne, bez wiercenia w oknie!

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.

żaluzje aluminiowe 25mm na wymiar
żaluzje aluminiowe na wymiar szare
żaluzje aluminiowe na wymiar lamele 50 mm
  • Dostępne w około 90 kolorach.
  • Wykonujemy na wymiar.
  • Szerokości lamel żaluzji 16 mm, 25 mm, 50 mm.
  • Montujemy żaluzje u naszych klientów.
żaluzje na wymiar z montażem
żaluzje aluminiowe na wymiar z montażem warszawa wawer
żaluzje aluminiowe z montażem sulejówek
żaluzje aluminiowe na wymiar warszawa

Kliknij zdjęcie aby powiększyć:

Kolory żaluzji

Poniżej prezentujemy kolorystykę lamel, w takich kolorach możemy wykonać żaluzje.

Żaluzje 25 mm możemy wykonać w prawie 100 kolorach. Kolory błyszczące, matowe, metalik, lub drewnopodobne. W ofercie również lamele perforowane.

Kliknij w obrazek aby powiększyć i obejrzeć w całości:

Żaluzje aluminiowe na wymiar i z montażem

żaluzje aluminiowe na wymiar białe
żaluzje aluminiowe na wymiar z montażem realizacja
żaluzje aluminiowe na wymiar z montażem sulejówek

Żaluzje aluminiowe to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia i zapewnić sobie prywatność. Nasze żaluzje aluminiowe to doskonała opcja, którą warto rozważyć.

Do wyboru żaluzje wykonane z lameli w szerokościach: 16 mm, 25 mm, oraz 50 mm – możesz wybrać rozmiar, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Bez względu na to, jaki rozmiar lamel wybierzesz, nasze żaluzje aluminiowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe.

Oferujemy żaluzje na wymiar, co oznacza, że możesz zamówić rozmiar idealnie dopasowany do Twoich okien. Dzięki temu masz pewność, że żaluzje będą perfekcyjnie pasować do Twojego pomieszczenia i będą wyglądać świetnie.

Co więcej, nasze żaluzje aluminiowe są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu możesz dobrać idealny odcień do swojego wnętrza. Bez względu na to, czy wolisz klasyczną biel, elegancką czerń, czy też bardziej wyraziste kolory, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie, również kolory drewnopodobne.

Chcesz mieć pewność, że żaluzje będą zamontowane profesjonalnie i bezpiecznie? Oferujemy również usługi montażu, dzięki czemu możesz być pewien, że żaluzje zostaną zamontowane dokładnie tak, jak powinny.

Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia żaluzji, masz pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia, co pozwala na stworzenie odpowiedniego klimatu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru żaluzji aluminiowych, które pozwolą Ci na kontrolowanie światła i zapewnienie sobie prywatności w Twoim domu lub biurze. Dzięki szerokiemu wyborowi, możliwości zamówienia żaluzji na wymiar i usługi montażu, nasze żaluzje są doskonałym wyborem dla każdego!

Żaluzje z lamel o szerokości 16 mm i 25 mm zazwyczaj montujemy do poszczególnych skrzedeł w oknach, w świetle szyby.

Żaluzje z lamel o szerokości 50 mm z reguły są wykonywane i montowane do większych powierzchni i przykrywają całe wnęki okienne, montowane są najczęściej nad wnęką okienną do sufitu, albo do ściany.

Żaluzje aluminiowe produkcja na wymiar i montaż Warszawa i okolice

Najwygodniejsza możliwa do zrealizowania forma zakupu żaluzji z montażem dla mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości np. Józefów, Sulejówek i okolice.

Możemy wykonać wstępną wycenę e-mailem, wystarczy podać przybliżone wielkości żaluzji, lub np. przybliżone wielkości szyb w oknach jeżeli żaluzje mają być montowane w oknach w światle szyby, (podajemy szerokość x wysokość i liczbę sztuk) oraz przybliżoną lokalizację. Staramy się jak najszybciej odpowiedzieć z wyceną.

Potem możemy się umówić na przyjazd do klienta na konsultację, wybór kolorów żaluzji, pomiar. Od razu możemy też wtedy przyjąć zamówienie.

Po wyprodukowaniu żaluzji dzwonimy i umawiamy konkretny termin montażu, z reguły czas oczekiwania od momentu zamówienia, do montażu żaluzji aluminiowych to około 2 tygodnie.

Żaluzje na wymiar, na zamówienie, z montażem, ogromny wybór kolorów, Warszawa, Józefów, Sulejówek i okoliczne miejscowości. Usługi wysokiej jakości.