Rolety Dzień Noc – materiały

Wciąż popularne rolety typu Dzień Noc – poniżej przedstawiamy niektóre wzorniki tkanin Dzień Noc jakie posiadamy w ofercie.

Materiał w rolecie Dzień Noc rozwija i zwija się „podwójnie” dlatego pasy tkaniny, transparentne i nieprzejrzyste, mogą w miarę zwijania i rozwijania płynnie na siebie nachodzić lub na przemian i dzięki temu w skrajnych przypadkach roletę można całkowicie zamknąć, lub całkowicie otworzyć – zwinąć. pomiędzy oczywiście możliwe wszelkie stadia pośrednie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia niektórych naszych wzorników, aktualną pełną ofertę przedstawiamy zawsze w czasie wizyty u klienta na konsultacjach i pomiarze, gdzie od razu możemy wycenić całość oraz przyjąć zamówienie.

Materiały Dzień Noc, poza kolorami, różnią się też wyglądem, strukturą powierzchni materiału, oraz również pasy przezierne też mogą się różnić w zależności od typu tkaniny.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie wzornika:

W rzeczywistości oferta tkanin jest większa, zawsze przyjeżdżamy do klientów z pełnym wzornikiem.

Rolety Dzień Noc pozostają cały czas jednymi z najchętniej wybieranych osłon okiennych jakie posiadamy w naszej ofercie. Między innymi ze względu na swoją praktyczność, możliwość w dowolnym stopniu, częściowo, lub całkowicie zasłonięcia okna, dopuszczenia takiej ilości światła słonecznego, jakie w tym momencie nam odpowiada, a z kolei po zmroku można zasłonić się całkowicie przed wzrokiem wścibskich, ciesząc się całkowitą prywatnością.

Niezależnie od materiałów, rolety Dzień Noc też są w różnych wersjach. Z tymi samymi materiałami możemy wykonać zarówno rolety Dzień Noc Klasik, mocowane do poszczególnych skrzydeł okiennych, materiał pracuje w świetle szyby, w prowadnicach bocznych, zwija się w kasetę w górnej części okna. Możemy też wykonać rolety Dzień Noc w wersji wolnowiszącej, o większych gabarytach, takie rolety montuje się np. do ściany nad otworem okiennym, lub do sufitu, w tego typu roletach materiał Dzień Noc może się zwijać zwyczajnie na rurę nawojową nieosłoniętą, lub tkanina zwija się w osłaniającą ją kasetę, w wersji rolet DzieńNoc One, lub Cover.