Plisy – tkaniny

Poniżej pokazujemy niektóre przykłady materiałów jakie można zastosować w naszych plisach. W rzeczywistości wybór materiałów jest większy.

Wszystkich tkanin do wyboru jest ponad 300 i prezentujemy je w czasie naszej wizyty u klienta na pomiarach i konsultacjach.

Wszystkie materiały są sprawdzonej wysokiej jakości i trwałe.

Plisy można prać według naszej instrukcji, którą klient otrzymuje po montażu.

Materiały plisowane mogą różnić się między sobą:

  • grubością, gęstością tkaniny – stopniem przepuszczania światła,
  • wyglądem, strukturą powierzchni materiału,
  • niektóre posiadają zewnętrzną powłokę odbijającą promienie słoneczne, pomagającą chronić przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń.

 

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty tkanin plisowanych, przykłady materiałów często wybieranych przez naszych klientów.

Kliknij zdjęcie żeby powiększyć, zobaczyć wzornik w całości:

Plisy na wymiar – materiały

Powyżej przedstawione zdjęcia wzorników to tylko część z tkanin które które można wybrać. W rzeczywistości wybór materiałów jest większy, przyjeżdżamy do klientów z aktualnym pełnym wzornikiem.

Wszystkich tkanin w ofercie jest ponad trzysta do wyboru, samego np. koloru szarego jest ponad trzydzieści wersji i podobnie jest z innymi kolorami.

Materiały plis różnią się pomiędzy sobą szeregiem innych cech, także w ramach tego samego koloru mamy możliwość wyboru gęstości tkaniny, czy jej wyglądu – struktury powierzchni. Poza tym materiał plisowany może posiadać od strony zewnętrznej – od strony szyby, powłokę odbijającą promienie słoneczne co pomaga zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza pomieszczeń.

Wszystkie materiały można np. wybrać w momencie naszej wizyty na miejscu u klienta. Dzięki czemu wybieramy tkaninę dokładnie w miejscu gdzie będzie funkcjonować.

Wszystko co oferujemy posiada sprawdzoną wysoką jakość i jest wykonywane specjalnie na zamówienie klienta, tak żeby pasowało jak najlepiej.

Po montażu klient otrzymuję instrukcję użytkowania, w której jest opisany również proces prania plisy. Dzięki czemu plisy pozostaną atrakcyjne przez długi okres czasu.

Całość wykonana jest solidnie, z dobrych jakości materiałów i wszystkich komponentów, dlatego nasze plisy są bezawaryjne przez wiele lat, jest to informacja sprawdzona, dzięki naszym klientom z przed lat.