Rolety – Plisy – Żaluzje – Moskitiery – Warszawa Wesoła

moskitiery Warszawa Wesoła

Warszawa, w dzielnicy Wesoła wykonujemy na wymiar i montujemy u klienta, wszelkie rodzaje: rolety, plisy, żaluzje, moskitiery okienne.

Przyjeżdżamy do klientów ze wszystkimi wzornikami kolorów, próbnikami materiałów.

Proponujemy między innymi plisy okienne, nazywane też roletami lub żaluzjami plisowanymi. Bardzo efektowne i praktyczne osłony okien. Możemy zasłonić szybę w dowolnym miejscu, nie tylko od góry do dołu jak w tradycyjnych roletach, ale taż np. z dołu do góry, lub tylko na środku. Każdą plisę okienną możemy używać w ten sposób, w zależności od aktualnej potrzeby zasłaniamy lub odsłaniamy dowolny fragment okna. Ogromny wybór tkanin. Wszystko wykonamy na potrzebny wymiar i zamontujemy.
Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

W Warszawie – Wesoła oferujemy również rolety w pełnej gamie, w tym rolety dzień i noc Rolety w kasecie, z prowadnicami, w wielu kolorach, z dużą ilością materiałów do wyboru. Wszystko na wymiar i z montażem.

Żaluzje w wielu wersjach, również żaluzje drewniane i bambusowe, na wymiar, o szerokości lamel 2,5 cm, oraz 5 cm. Dostępne w wielu kolorach.

Moskitiera ramkowa to najlepszy sposób zabezpieczenia domu przed owadami i pyłkami drzew. Sposób mocowania jest bezinwazyjny, nie naruszamy ramy okiennej. Moskitiera nie ogranicza widoczności, jest spójna z oknem. Dostępne w wielu kolorach.

Przyjeżdżamy do klienta z wzornikami, mierzymy, wyceniamy, przyjmujemy zamówienie. Po wykonaniu towaru przyjeżdżamy na montaż.
Usługi wysokiej jakości.

Na terenie dzielnicy Warszawa Wesoła i w okolicach, zajmujemy się wykonywaniem na wymiar i montażem u klientów: rolet, plis, żaluzji i moskitier, w wielu różnych opcjach, w ogromnym wyborze materiałów. Gdy przyjeżdżamy do klientów aby dokonać pomiarów, posiadamy ze sobą wszystkie wzorniki, tak aby można było dobrać dany materiał bezpośrednio w pomieszczeniu w którym ma zostać zainstalowany. Udzielamy porad, oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. Posiadamy doświadczenie i wiedzę. Usługi na wysokim poziomie.

Zostaw swój numer - oddzwonimy