Zbliża się sezon letni, a wraz z nim coraz więcej osób zastanawia się, gdzie kupić rolety w Warszawie. Zamontowanie rolet niesie za sobą sporo korzyści. Przede wszystkim, chronimy się przed nadmiernym wpadaniem promieni słonecznych do pomieszczenia. Obecnie mnóstwo pracowników jest skazanych na pracę zdalną. Stąd konieczność zapewnienia sobie optymalnych warunków do pracy. Dzięki roletom – szczególnie plisom – promienie słoneczne nie będą utrudniały pracy przy komputerze. Jednocześnie wcale nie rezygnujemy z dopływu naturalnego światła. Najlepiej jest zdecydować się na zakup rolet na wymiar. Wtedy można mieć pewność, że osłona okienna jest dopasowana indywidualnie do klienta, wykonana na konkretny wymiar i z profesjonalnym montażem. Właśnie na taką kompleksową usługę można liczyć w naszym sklepie z roletami!

Spis treści:

  • Jakie rolety okienne są dostępne?
  • Jak wygląda proces zamawiania rolet?
  • Czy warto wybrać rolety na wymiar?

Z wpisu dowiesz się, na jakie rolety okienne się zdecydować, jak przebiega proces zamawiania osłon okiennych i czy zakup rolet na wymiar jest dobrym wyborem.

Jakie rolety okienne są dostępne?

Obecnie oferta rolet jest bardzo szeroka, dlatego nie trzeba decydować się na żadne kompromisy podczas zakupu osłon okiennych. Do wyboru są: rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety wolnowiszące, naścienne, plisy okienne. Dodatkowo można dokupić moskitiery. Ciekawym wyborem będą również żaluzje drewniane czy panel track. Każdy typ osłony okiennej występuje w zróżnicowanej kolorystyce. Rolety są wykonywane na wymiar, montowane przez profesjonalistów.

Jak wygląda proces zamawiania rolet?

Proces zamawiania rolet na wymiar nie jest skomplikowany. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie. Po uzgodnieniu dogodnego terminu, specjalista przedstawi ofertę, dokona pomiarów, przygotuje wycenę, a po wszystkim przyjmie zamówienie. Gdy wybrane osłony okienne zostaną wyprodukowane, przedstawiciel ponownie kontaktuje się w celu ustalenia terminu montażu. W razie potrzeby, gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo. To, co wyróżnia ofertę, to bogactwo materiałów i atrakcyjne ceny. Nasi przedstawiciele działają na terenie Warszawy i okolic – Sulejówek, Halinów, Józefów, Wiązowna, Dębe Wielkie, Okuniew i więcej.

Czy warto wybrać rolety na wymiar?

Zakup rolet na wymiar to szereg korzyści. Przede wszystkim można mieć gwarancję, że osłony okienne zostały wyprodukowane z dbałością o każdy detal – nie są tworzone masowo. Rolety na zamówienie są dopasowane do dokładnych rozmiarów okna. Odpowiednio przylegają, prezentują się wysoce estetycznie. To rozwiązanie skrojone na miarę oczekiwań. Gotowe rolety, które znajdują się w sklepach, narzucają gotowe rozwiązania. Choć ich cena może być niższa, materiały nie będą wysokiej jakości. Rolety na zamówienie dają możliwość wyboru faktury, tkaniny, kolorystyki, a także niemal każdego detalu. Najdrobniejsze szczegóły składają się później na ostateczny wygląd osłony okiennej. Warto pamiętać, że niektóre pomieszczenia wymagają użycia specjalnych tkanin, np. w sypialni montuje się często rolety z tkaniny zaciemniającej.