Już wkrótce znowu powitamy wiosnę. Cieplejsze popołudnia i wieczory sprzyjają temu, że chętnie otwieramy okna, wpuszczając do wnętrz świeże powietrze. Niestety, komary czy inne insekty utrudniają nam relaks i przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności. Rozwiązaniem są profesjonalne moskitiery, które bez trudu można zamówić, nie wychodząc z domu. Jak to zrobić?

Spis treści:

Czy warto kupić moskitiery do okien?
Jak samodzielnie dokonać pomiarów?
Zamawianie moskitier krok po kroku

Z wpisu dowiesz się, czy moskitiery są dobrym wyborem, jak samodzielnie zmierzyć okno pod moskitierę oraz jak zamówić profesjonalne moskitiery przez Internet.

Czy warto kupić moskitiery do okien?

Z każdym kolejnym rokiem wzrasta zainteresowanie moskitierami. Wszystko ze względu na to, że każdemu zależy na ogromnym komforcie we własnym domu czy mieszkaniu, a współcześnie do wyboru mamy kilka rodzajów moskitier, które w żaden sposób nie utrudniają korzystania z okien. Siateczka jest niemal niezauważalna, a jednocześnie jest wysoce odporna na warunki pogodowe czy uszkodzenia. Nie musimy obawiać się letnich burz czy wiosennych wiatrów. Wybierając moskitiery do okien, możemy zdecydować się na kilka opcji. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, jak gęsto rozmieszczony jest splot. Im będzie on gęstszy, tym na lepszą ochronę możemy liczyć. To także udogodnienie dla alergików, gdyż większe pyłki nie dostają się do wnętrz. Warto podkreślić, że nie należy kupować tanich, wątpliwej jakości moskitier dostępnych w marketach. Często po jednym sezonie są one do wyrzucenia, a ich wymiary nie zawsze odpowiadają rozmiarom okien. Najlepiej kupować profesjonalne moskitiery od producenta.

Jak samodzielnie dokonać pomiarów?

Kupując moskitiery w sklepie internetowym, można liczyć na największy wybór. Choć wykonanie pomiarów na własną rękę wydaje się proste, w rzeczywistości należy uwzględnić szereg czynników. Podobnie jest z montażem. To dlatego nie robimy tego na własną rękę, a zdajemy się na specjalistów.

Zamawianie moskitier krok po kroku

Profesjonalne moskitiery można zamówić przez Internet w kilku krokach. Do wyboru są moskitiery ramkowe okienne, drzwiowe otwierane, plisowane oraz rolowane. W zakładce ?Moskitiery? należy wybrać interesujący nas rodzaj moskitier. Mogą to być przykładowo moskitiery ramkowe okienne. Przechodzimy do podstrony z wybranym typem moskitiery. Znajdziemy tam jej opis oraz kilka parametrów do wyboru. Po pierwsze, należy wybrać kolor ramki w taki sposób, aby pasował on do wystroju wnętrza. Do wyboru są następujące barwy: biały, brązowy, szary antracyt, oraz drewnopodobne: złoty dąb, mahoń, orzech, winchester, dąb bagienny. Następnie decydujemy, czy siatka ma być w kolorze szarym, czy czarnym. Jeśli mamy już ustalone to, jak ma wyglądać nasza idealna moskitiera, należy skontaktować się z obsługą i ustalić termin, w którym specjaliści przyjadą z wzornikami, dokonają pomiarów, przedstawią wycenę i przyjmą zamówienie. Gdy towar zostanie wykonany, fachowcy przyjadą na montaż. To proste, wygodne i komfortowe rozwiązanie!