Każdy, kto urządza swoje wnętrza, chce, aby były one dopięte na ostatni guzik. To dlatego wszystkie detale dobieramy z największą starannością, dbając o to, aby do siebie pasowały. Jednym z kluczowych elementów wystroju przestrzeni jest aranżacja okien. Kiedyś prym wiodły firany i zasłony. Obecnie coraz częściej są one zastępowane przez rolety. Wśród eleganckich osłon można wymienić rolety plisowane, czyli popularne plisy lub rolety harmonijkowe. Czy warto decydować się na ich zakup? Jakie mają zalety? Przedstawiamy!

Spis treści:

  • Plisy na zamówienie – dlaczego warto?
  • Zalety rolet plisowanych

Z wpisu dowiesz się, dlaczego zamówienie rolety na wymiar to sprawdzone rozwiązanie oraz na jakie atuty można liczyć, wybierając tego typu osłony okienne.

 Plisy na zamówienie – dlaczego warto?

 

Kupując rolety plisowane na wymiar, przede wszystkim możemy liczyć na idealne dopasowanie. Na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółową instrukcję odnośnie do tego, jak prawidłowo wymierzyć okna. Dzięki temu osłony okienne stuprocentowo spełnią oczekiwania użytkowników i będą dopasowane do ramy okiennej. To bardzo ważne szczególnie wtedy, gdy mamy okna o nietypowych wymiarach. Plisy okienne sprawdzają się nawet w przypadku okien dachowych, skośnych, czy okrągłych.  

 

Kupując plisowane rolety wewnętrzne, musimy określić ich rolę. Plisy mają tę zaletę, że są jednocześnie dekoracyjne i funkcjonalne. Pasują do sypialni, salonu, jadalni czy kuchni. 

 

Zalety rolet plisowanych

 

Plisowana roleta może mieć najróżniejsze kolory. Decydując się na gotowe rolety, musimy wybierać z ograniczonej palety barw, wzorów czy materiałów. Roleta na wymiar pozwala na spersonalizowanie. Dzięki temu osłona okienna idealnie współgra z aranżacją całego wnętrza. Użytkownicy sami mogą zdecydować o tym, jaki kolor, wzór czy fakturę może mieć roleta. 

Warto również dodać, że plisowana roleta na zamówienie jest także wyższej jakości niż rolety produkowane masowo. Wybierając osłonę okienną od producenta, możemy mieć pewność, że posłuży nam przez dłuższy czas, ciesząc swoją estetyką.